Latgolys šmakovkys dadzynuotova
Lielākā un vecākā šmakovkas dedzinātava pasaulē

Dedzinātavas apmeklējums/10eur Laimīgam cilvēkam

Ekskursija? Tā ir stundu gara smieklu deva un iespēja nobaudīt, atklāt 3 veidu Latgolys šmakovkys garšas un aromātus , izzināt ražošanas procesus, smelties idejas, enerģiju un iedvesmoties jauniem sasniegumiem! Iepazīt Malnavas muižas, fīrera un bunkuru noslēpumus caur dokumentāliem faktiem.

Degustējamo garšu skaits: 5 + fermentēti gurķi(skuobeitī)

Degustācijas ilgums: 1 stunda

Degustācijas cena: 10,00 EUR/cilvēkam(min.20EUR, ja ierodas viens pats)

Bērniem  līdz 18 gadiem: BEZMAKSAS vecāku pavadībā


Dedzinātavas apmeklējums+Kokteiļu meistarklase/15eur pārlaimīgam cilvēkam

Nenopietnas ekskursijas laikā iespēja iemācīties pagatavot ŠMOHITO, vai kādu citu kokteili(arī bezalkoholisku), nobaudīt un atklāt 3 veidu Latgolys šmakovkys garšas un aromātus.

Degustējamo garšu skaits: 5 + fermentēti gurķi(skuobeitī)

Degustācijas ilgums: 1 stunda

Degustācijas cena:  15EUR(Min.30,00 EUR, ja ierodas viens pats)

Bērniem  līdz 18 gadiem: BEZMAKSAS vecāku pavadībā(5EUR piemaksa par katru bezalkoholisku kokteili)


Rančo Ozolmājas

Eksotiski dzīvnieki Latgales laukos

Viļakas baznīca

Uzkāp tornī, satiec moderno mācītāju Guntaru augšā tornī vai pazemes kapenēs!

Stompaku purva taka

Labiekārtota pastaigu taka purvā līdz salām ar partizāņu bunkuriem!

Ludzas pilsdrupas

Iespaidīgākās un skaistākās Latvijas pilsdrupas starp diviem ezeriem!

Iesakām apskatīt 1h braucienā no mums

Vietas, kur esam bijuši un gribam atgriezties

Mājas restorāns "Dzīles"

Attālums: 1 min. 

Kontakti: Zaļā iela 9, Malnava[email protected], (371) 26538016

Info: Iepriekšēja rezervācija

Maltīte(~1-3h), kuru iespējams baudīt “Dzīlēs”, nes sevī ne tikai mājas ēdiena garšu, bet arī gatavošanas pieredzi, stāstu par Latgali, tās cilvēkiem un vērtībām. Noslēgumā, sarunām vijoties, skaistajā pie mājas dārzā, tiek baudīts deserts 

Malnavas Muiža/bunkuri

Attālums: 1 min. 

Kontakti:  28321856, Malnavas muiža, Malnava

Info:  Atvērts 24/7

Iepriekšēja rezervācija  - Ekskursija gida pavadībā(~45min) 1eur/pers, min.30eur., bez gida, apskate bez maksas.

No Malnavas muižas ēkām saglabājusies 19. gs. 1. puses klēts klasicisma stilā, ar diviem 4 kolonnu portikiem galvenajā fasādē, kā arī vīna māja Ceļš uz Malnavas muižu ved caur Baltajiem vārtiem - četriem balti krāsotiem mūra stabiem ar dakstiņu jumtiņiem. Muižas laikos pa vidējiem vārtiem braucis lielskungs, pa mazajiem vārtiem - kalpu ļaudis. Visapkārt parkam ir daļēji saglabājies akmens mūris.

Aktīvās atpūtas parks "ZĪDŪŅS"

Attālums: 1 min.

Kontakti:  28 343 926Zīdūņs, Malnavas pagasts

Info: Atvērts 24/7,Izbaudi "Zīdūņi"(1-2h)! Ļūti īpaša vīta Malnovā, kas muižnīku laikā veiduota kai parks, tok šudiņ ir dabiski vacs, biotopim bogots mežs, kurš redziejs karus i tautys atmūdys. Cauri laikim malnovīši tū kūpuši i sorguojuši. 2020. goda septembrī Zīdūņs pīdzeivuoja vieļ vīnu atmūdu, šūraiz sovejū! Te skrīn i sliepoj, te bučojās i dzīd, te muocās i breinojās, te meditej i dvieseli dzīdej , te smeļ spākus i dzeivi sviņ!"

Pudinavas dambis

Attālums: 8 min.

Kontakti: Pudinava, Mērdzenes pagasts

Info:  Atvērts 24h/7, Ūdenskrituma apskate(15min), Mērdzenes pagasta Pudinavas ciemā uz Kārsavas novada lielākās upes atrodas Pudinavas dambis, kas ir populāra atpūtas vieta vasaras sezonā.


Rekovas dzirnavas un zs Kotiņi

Attālums: 30 min.

kotini.lv

Dārza SPA

3km no Malnavas. Milzīga mēbelēta telts ar terasi, mīkstu gultu, sauļošanās krēsliem, iglu pirts ar logu uz zvaigznēm un saulrietu dārzā, karsto masāžas burbuļkublu🤩, atpūtas māja ar virtuvi, wc, duša, 4ha privāta teritorija bez citiem viesiem, kurai cauri plūst mazā Ķīseļupīte, tikai Jums vieniem, ar ogām un augļiem pilns dārzs🍐🍎 ko var ēst cik vēlās, veselības un vitamīnu atjaunošanai iekšķīgi un dažādu masku pagatavošanai ārīgi! 🍒🍓

Piesakies zvanot 28321856 vai airbnb.com/h/darzaspa


Rūsa vējā

Attālums: 30 min.

rusaveja.lv

Obelisk farm

Attālums: 50 min.

obeliskfarm.lv

 Mākslīgā drauga teksts: Autentisks piedzīvojums Latgalē

Sveicināti Latgales sirdī, kur tradīcijas un vēsture tiekas mūsdienās! 

Šmakovkas muzejs Malnavā aicina jūs piedzīvot neparastu ceļojumu caur laiku un garšām, atklājot Latgales leģendārā dzēriena - šmakovkas - noslēpumus.Mūsu muzejs, kas atrodas gleznainajā Latgales reģionā, piedāvā ne tikai ieskatu šī tradicionālā dzēriena ražošanā, bet arī iespēju degustēt autentiskas šmakovkas garšas, kuras sagatavotas pēc senām receptēm. 

Šeit, "interesantas vietas Latgales reģionā", jūs varat izbaudīt īstu Latgales viesmīlību un piedzīvot vēsturi caur garšu. Apceļo Latgales Kultūras Mantojumu Šmakovkas muzejs ir ne vien "muzejs Latgalē", bet arī kultūras centrs, kas rūpējas par vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu. Pie mums jūs atradīsiet "vēsturiskās ekspozīcijas Latgalē", kas stāsta par šmakovkas ražošanas vēsturi, tās nozīmi Latgales kultūrā un tautas dzīvē. Mēs lepojamies ar mūsu "unikālo šmakovkas recepti" un gribam to dalīties ar katru mūsu viesi.Iepazīsti Autentisko Latgales GaršuPiedāvājam ekskluzīvas "šmakovkas degustācijas" ceļojumus, kurās varēsiet ne tikai garšot dažādus šmakovkas veidus, bet arī uzzināt par dzēriena ražošanas noslēpumiem. Tā ir iespēja ielūkoties tradicionālajā Latgales dzira un izbaudīt "autentiskas Latgales garšas".Pavadīt Laiku Kultūrā un DabāMūsu muzejs ir ideāla vieta "laiku pavadīšanai Latgalē", kurā varat ne tikai apmeklēt interesantas ekspozīcijas, bet arī baudīt Latgales dabas skaistumu. "Kultūras pasākumi Malnavā" un mūsu speciāli organizētas "ekskursijas šmakovkas muzejā" padarīs jūsu apmeklējumu vēl aizraujošāku un atmiņā paliekošāku.Aicinām jūs apmeklēt mūsu mājaslapu latgalessmakovka.lv, lai uzzinātu vairāk par muzeju un plānotu savu nākamo piedzīvojumu Latgalē. Atklājiet Latgales unikālo šmakovkas mantojumu un izbaudiet patiesi autentisku Latgales pieredzi pie mums, Malnavā. Laipni gaidīti!

1. **Land of the Blue Lakes** - Emphasize the numerous and beautiful lakes in Latgale, such as Lake Rāzna and Velnezers Lake.

2. **Latgale culture and traditions** - Highlight the rich cultural heritage, including the Latgalian language and traditional Latgalian pottery.

3. **Latgale culinary experiences** - Focus on regional cuisine, specifically dishes like potato pudding and the local drink shmakovka( smakovka )

4. **Nature and wildlife tours in Latgale** - Promote outdoor activities like hiking trails, nature parks like "Daugavas Loki", and wildlife watching.

5. **Latgale historical sites** - Include keywords related to historical attractions such as the Daugavpils Fortress and Ludza Medieval Castle Ruins.

6. **Latgale arts and crafts** - Mention centers like the Mark Rothko Art Center and local crafts such as glassblowing at the Līvāni Glass Museum.

7. **Family-friendly activities in Latgale** - Highlight attractions that are suitable for families, such as the Preiļi Museum of Dolls and various zoos.


Using these keywords in your website's content can help draw potential tourists by aligning with their search interests and providing them with compelling reasons to visit Latgale. For more detailed information on these attractions and to ensure your content is up-to-date, it would be beneficial to refer to official tourism sites like [latvia.travel](https://www.latvia.travel/en/east-latvia-latgale) and [latgale.travel](https://latgale.travel/about-region/). These resources offer comprehensive guides and could provide additional insights into crafting an appealing online presence for your website.

Ar cieņu, ChatGPT :)